fbpx

Z okazji zbliżających się Świąt przygotowałam możliwość podarowania usługi stylizowania wnętrza bliskim Wam osobom. Sama kilkanaście razy skorzystałam z takiej opcji wybierając na prezent: kurs kulinarny, spotkanie z fotografem, przejażdżka nitypowym autem etc.

Wszystkie pakiety i szczegóły wypisałam poniżej.

WESOŁYCH ŚWIĄT! ♥

Usługa obejmuje współpracę w formie online. Osoba zamawiająca/obdarowana przesyła na adres ania@bezarchitekta.pl zdjęcia ściany, która podlegać będzie aranżacji, ale także zdjęcia całego pomieszczenia, tak abym miała możliwość uchwycić cały styl we wnętrzu i wszystkie elementy, które się w nim znajdują. Docelowo pracujemy nad jednym fragmentem pomieszczenia. Efektem końcowym takiej współpracy jest przygotowana przeze mnie prosta wizualizacja z wytycznymi jak dane elementy osadzić w tej wybranej przestrzeni oraz linki do produktów.

 

Usługa obejmuje współpracę w formie online w tym konsultację telefoniczną, która wymaga poznania oczekiwań, marzeń, potrzeb funkcjonalnych związanych z wnętrzem. Osoba zamawiająca/obdarowana przesyła na adres ania@bezarchitekta.pl zdjęcia pomieszczenia z różnych perspektyw oraz kilka zdjęć z inspiracjami, które ją/jego zachwycają. Potrzebuję również wymiary mieszkania i rozkład pomieszczeń. Bardzo wskazane jest również określenie budżetu jakim możemy operować decydując się na nowe elementy do wnętrza. Po przesłaniu moich propozycji rozmawiamy, uszczegóławiam detale, rozmieszczenie elementów w przestrzeni, uzasadniam wybory.

Jeden voucher dotyczy tylko jednego pomieszczenia nawet jeśli ma ono 5m2. Zakres usługi można rozszerzać o kolejne pomieszczenia dokupując więcej niż jeden voucher, bądź w sytuacji kiedy pomieszczenie ma więcej niż 20m2.

 

Usługa obejmuje wizytę w domu/mieszkaniu osoby zamawiającej/obdarowanej po wcześniejszym ustaleniu terminu (terminy zarówno w dni tygodnia jak i w weekendy). Usługa jest realizowana na terenie Polski i nie obejmuje kosztów dojazdu, które obliczam wg wzoru:

ilość kilometrów od Łodzi w obie strony do miejsca stylizacji  x 0,6gr.

Tutaj również prośba o wysłanie zdjęć wnętrza przed ustalanym terminem realizacji na adres ania@bezarchitekta.pl. Podczas tych 3h konsultacji pracujemy z elementami, które znajdują się już we wnętrzu plus przygotowane przeze mnie i zabrane ze sobą aranżacje. Efektem takiego spotkania jest znalezienie nowego pomysłu na wnętrze, otulenie go dodatkami podczas wspólnej pracy nad aranżacją pomieszczenia. Dzięki temu uzyskujemy również element edukacyjny związany z upiększaniem swojej przestrzeni na co dzień. Zdradzam różne triki dekoracyjne 😉 Po spotkaniu przygotowuję podsumowanie w formie krótkiej prezentacji, która uwzględnia również dokumentację zdjęciową z naszej wspólnej pracy.

 

Voucher wysyłam na wskazany adres email, po wcześniejszym dokonaniu opłaty. Szczegóły płatności  wysyłam w mailu. Czas realizacji vouchera – 6 miesięcy od daty zakupu.

 

Stay home ♥

You Might Also Like

Comment ( 1 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *