Dekoracja ścienna może być nie tylko piękna, ale również funkcjonalna. Zastosowanie drewnianego dekoru w postaci kilku minimalistycznych uchwytów/wieszaków nada wnętrzu harmonijnej nowoczesności, a zastosowane w ich wykonaniu drewno dodatkowo uszlachetnia sam pomysł i produkt, który możecie kupić w Little Form Studio.

Oryginalność i piękno tej prostoty polega na  wykonaniu z różnego rodzaju drewna: jesionu, buku, dębu lub orzecha amerykańskiego. Wieszaki dostępne są w bogatej palecie kolorów z możliwością dowolnego konfigurowania pojedynczo jak również w grupy. Wieszak montowany jest na wkręcie, dostępnym razem w komplecie.

Montaż uchwytów przebiega w 3 krokach:

  1. Zaplanowanie kompozycji
  2. Wywiercenie otworów w ścianie

  1. Wkręcenie uchwytów za pomocą dostarczonych w komplecie śrub i kołeczków

 

W zestawie jest również specjalna nakładka, którą można wykorzystać i wkręcić dekoracje wkrętarką.

A na koniec można już szaleć z pomysłami jak wykorzystać tą przestrzeń. Czy będzie bardziej użytkowa czy dekoracyjna. Poniżej kilka motywów zastosowanych przeze mnie.

 

Stay home ♥

 

You Might Also Like

KRZESEŁKO TRIPP TRAPP – RECENZJA

Jestem mamą Wojtusia i prowadzę dla Was działania w social media, które są inspirowane zrównoważonym podejściem do designu. Mówię o wnętrzach, stylu życia, uważności, harmonii, rozwoju, podróżach, moim macierzyństwie....

Continue Reading

POMYSŁY NA MAŁĄ ŁAZIENKĘ

Partnerem wpisu jest Homla – sieć salonówz artykułami do wyposażenia wnętrz, która powstała z potrzeby przyjemności, kobiecego uśmiechu oraz magii codzienności. Podstawowa zasada remontu brzmi: jak jest w...

Continue Reading