Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają 😉 a raczej się je spełnia, krok po korku.

O tym jest właśnie nowy wpis. O wyznaczaniu celów, o wizualizacji i potędze podświadomości. Ktoś mądry napisał, a ja gdzieś przeczytałam, że wiedza raz zdobyta aby została utrwalona musi zostać przekazana dalej, bo jeśli masz się z czymś identyfikować, to tylko wtedy, kiedy mówisz o tym głośno i chcesz żeby inni też poznali tajemnicę Twojego szczęścia. Jaka jest moja tajemnica?

Do niedawna bałam się wyjść poza swoje mieszkanie z usługą dekorowania wnętrz. Bałam się, że moje pomysły mogą nie spotkać się z zainteresowaniem, że w ogóle nie będę miała żadnych pomysłów. Bo przecież nie skończyłam studiów architektonicznych, bo przecież są ode mnie lepsi, bo przecież nie znam żadnego programu do projektowania itd., itp.

Odpowiedziałam sobie na pytanie, które w programie online Kobieta Niezależna zadała Kamila Rowińska: Jak moja pasja może pomóc innym? No właśnie!

Wiecie jakie to uczucie widzieć uśmiech na twarzach osób, którym właśnie pomagasz zmienić ich życie? Tak, bo zmiana otoczenia wpływa znacząco na jakość życia, na budowanie relacji, samorealizację. Uczucie jest absolutnie cudowne!!! I dla tych chwil warto odpowiedzieć sobie na to pytanie i dawać z siebie 200%, żeby móc robić to nie tyko hobbystycznie.

Metamorfoza mieszkania w którym zamieszkała Agnieszka wymagała kilku gruntownych poprawek. Pozbyliśmy się wszystkich mebli z salonu na rzecz najprostszych zdobyczy z IKEA. Regały Billy z nadstawką, blat biurka i nogi, krzesła. Stół jadalniany to DIY z kantówek, który Agnieszka zrobiła sama z tatą. Efekt białych ścian zmienia to wnętrze nie do poznania. wysokie regały wydłużają optycznie stropy, a mała ilość dodatków wraz z drewnianymi akcentami przenosi nas do minimalistycznej Skandynawii.

W sypialni została szafa. Ale przemalowaliśmy ją na biało. Do tego komoda z IKEA, szara pościel, kilka poduszek i szafka nocna ze skrzynki na owoce. Prosto, praktycznie i zachwycająco.

Podoba Wam się?

Agnieszka dziękuję za cudowny czas, sesję i zgodę na publikację.

PS. Agnieszka to początkujące tancerka dominikańskiej bachaty, dlatego spora przestrzeń na środku mieszkania służy do codziennych ćwiczeń nowych układów ♥

 

A jak mieszkanie wyglądało wcześniej?

Jesteście na to gotowi?

 

 

Jeśli chcecie otrzymać plik kosztowy z metamorfozy zostawcie swój komentarz.

Stay home ♥

You Might Also Like

TAPETA WE WNĘTRZU – MODNY I PIĘKNY AKCENT

Wiosna kojarzy mi się z porządkami – ale nie tylko takimi jak mycie okien, ale również z porządkowaniem przestrzeni, w której mieszkamy. Często myślimy o zmianach i pragniemy, aby...

Continue Reading