fbpx

Jak mantrę będę powtarzać, że z dobrą bazą można w łatwy i szybki sposób przeskoczyć ze stylizacją we wnętrzu od ciepłych i stonowanych wibracji skandynawskich do odważnych i bardziej eleganckich motywów stylu glamour.

Jak pokój wygląda bez dodatków?

 

W jakiej odsłonie możecie ostatnio widzieć go u mnie najczęściej?

 

Dużo ciepłych kolorów, beże, brązy, drewno, biel. Naturalne tkaniny jak len, bawełna, rattan, trawa morska, juta.

 

Jak z takiej uniwersalnej bazy wskoczyć w bardziej eleganckie klimaty?

Najlepiej zacząć od zabrania wszystkich ruchomych elementów. To pozwoli otworzyć nam się na przestrzeń i wpuścić nowe pomysły do głowy i wnętrza.

 

Przede wszystkim tekstylia, obrazki i dodatki. W tych kliku elementach drzemie potężna siła, która nadaje charakter wnętrzu.

 

Wykorzystałam miłe w dotyku aksamitne poduszki, pled z motywem zwierzęcym, który poprzez swoją plastyczność tworzy piękne kompozycje na łóżku. Z elegancją kojarzy mi się także kolor złoty więc przemyciłam go tutaj w poszewkach w złote grochy, doniczce, świeczniku i kilku drobiazgach. Czarno białe plakaty z wysublimowanymi sylwetkami kobiet dodają taki eteryczny posmak codzienności 🙂

 

Zachęcam Was do eksperymentowania i poszukiwania Waszego stylu, tego w czym czujecie się najlepiej, co najbliżej oddaje Wasze wnętrze, Wasz charakter a może po prostu nastrój? Bo z uniwersalną bazą możecie bawić się niemalże codziennie ♥

Po ciekawe i zróżnicowane dodatki wpadajcie do sklepów Homla oraz na ich stronę www.homla.com.pl

 

Stay home ♥

 

You Might Also Like

Comment ( 1 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *