fbpx

Wizualizacja wnętrz metodą Moodboard obrazuje rozwiązania stylistyczne, materiałowe, kolorystyczne i dobór oświetlenia oraz wszystkich dodatków dla wybranych wnętrz. To swego rodzaju stylistyczna mapa, która prowadzi poprzez magiczne zakamarki dekorowania wnętrza.

ODSŁONA DRUGA – musztardowa sypialnia

Dziś zajmujemy się dokładnie tym kadrem.

 

 

Wyciągam na tablicę wszystkie wykorzystane tutaj produkty. Niektóre nie są już dostępne więc starałam się znaleźć idealne zamienniki, jak na przykład pozioma poduszka boho, czy koc o szerokim splocie z frędzlami ?

 

 

Galeria plakatów pochodzi w całości ze sklepu Poster Store w którym do 15 maja 2020 otrzymacie 30% rabatu na hasło bezarchitekta30.

 

 

 1. Poduszka z troczkami musztardowa, len – bebelin.pl
 2. Narzuta musztardowa, len – bebelin.pl
 3. Koc o luźnym splocie – np. h&m
 4. Poszewka lnianobeżowa – np. h&m
 5. Poszewka pozioma boho – np. h&m
 6. Galeria plakatów – poster store
 7. Noga stożkowata, bambus, 70 cm – ikea 
 8. Półka z szufladami, biały, 119×29 cm – ikea 
 9. Trawa zrywana na łące w sierpniu/wrześniu – lub do kupienia w kwiaciarni tzw. trawa pampasowa
 10. Lustro, orzech, 80 cm – ikea
 11. Rama łóżka, biała bejca, 160×200 cm – ikea 
 12. Poszewka z chwostami – np. h&m

 

 

W obecnie trwającej kampanii promocyjnej z okazji premiery mojej książki w wydaniu elektronicznym „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach” otrzymujesz ode mnie niepowtarzalną możliwość skorzystania z moich usług w cenie 550 zł zamiast 1100 zł na aranżację jednego pomieszczenia do 20 m2. Na podstawie rozmowy, zdjęć Twojego wnętrza i maksymalnie 5 wybranych przez Ciebie zdjęć z inspiracją,  dowiaduję się o Tobie na tyle dużo, że jestem w stanie zbudować wizję wystroju i przedstawić Ci ją w formie graficznej. Bazuję na rzeczywistych, dostępnych w sklepach produktach, które znam, lubię i polecam. Ujmuję je na planszach graficznych w postaci bezpośrednich linków do sklepów, co ułatwia Ci ich poszukiwanie i ostateczny zakup. To jednocześnie podstawa do rozmowy z Tobą odnośnie ewentualnych udoskonaleń i spójności mojej koncepcji z Twoimi marzeniami. Taka metoda wizualizacji w zupełności wystarczy Ci do wyobrażenia sobie swojego wnętrza i podjęcia finalnych decyzji odnośnie stylistyki i poszczególnych elementów wyposażenia.

 

W rozdziale mojego e-booka „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach” w którym piszę o genezie problemu dekorowania wnętrz, odnoszę się do zjawiska, jakim jest nasza potrzeba obcowania z pięknem na co dzień. Czyli, kiedy oglądamy ładne kadry w internecie, czy w czasopismach, ta potrzeba jest zaspokajana. Ale co wtedy, kiedy inspirację chcesz przekuć w działanie?

O tym przeczytasz i dostaniesz wskazówki krok po korku, właśnie w moim e-booku.

 

Sklep internetowy cena promocyjna 19,90 zł zamiast 34,99 złebook 

Oferta specjalna tylko do 15 maja 2020 – ebook + bonusy 

 

Stay home ♥

You Might Also Like

Kolor we wnętrzu. Korytarz

Jak wybrać kolor? Metamorfoza korytarza. Bardzo często stając w obliczu działań związanych z chęcią nadania nowego charakteru naszym wnętrzom, nasze oczy kierują się w stronę kolorów. Kolor to...

Continue Reading

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *