fbpx

Mój blogowy pierwszy raz 😀

O co chodzi?

Aranżacja stołu robiona specjalnie po to aby podzielić się nią tutaj z Wami. Przyznaję, robię to pierwszy raz w moim blogowym życiu.

Wigilię w tym roku spędzamy u rodziców, więc nie będzie okazji do zrobienia tegorocznej aranżacji, pomyślałam i zesmutniałam.

Jesteście dla mnie ważni, więc specjalnie dla Was przygotowałam kilka inspiracji. To czym sama zachwycam się w tym roku, to wiszące wianki nad świątecznym stołem. Wokół tej myśli skomponowałam resztę. Biały obrus potraktowałam jako bieżnik, pod nim lampki, które cudownie rozświetlają środek stołu. Naturalne gałązki świerku i bielone szyszki. Na papierowych, srebrno-szarych serwetkach motyw choinki, a z drewnianych liter ułożony napis MERRY CHRISTMAS. Gdyby miały pojawić się potrawy, serwowane byłyby na półmiskach, paterach i drewnianych deskach. U nas tradycyjnie biesiadujemy całą noc, więc kolejne dania wjeżdżają po kolei, zatem nie trzeba martwić się o miejsce na stole.

Biały obrus na drewnianym stole, zielone gałązki świerku, lampki i świeczka w geometrycznym czarnym świeczniku, to w zasadzie wszystkie elementy aranżacji. Skandynawski minimalizm zawsze się sprawdza 🙂

Wesołych Świąt!

Stay home ♥

 

 

You Might Also Like

SYPIALNIA: JAK STWORZYĆ PIĘKNĄ GALERIĘ PLAKATÓW

Moja sypialnia przeszła już wiele różnych metamorfoz. Są one wynikiem testowania nowych rozwiązań i eksperymentowania na własnym gruncie różnych pomysłów, tak aby Wasze realizacje, które mi powierzacie były jeszcze...

Continue Reading

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *