fbpx

Mój blogowy pierwszy raz 😀

O co chodzi?

Aranżacja stołu robiona specjalnie po to aby podzielić się nią tutaj z Wami. Przyznaję, robię to pierwszy raz w moim blogowym życiu.

Wigilię w tym roku spędzamy u rodziców, więc nie będzie okazji do zrobienia tegorocznej aranżacji, pomyślałam i zesmutniałam.

Jesteście dla mnie ważni, więc specjalnie dla Was przygotowałam kilka inspiracji. To czym sama zachwycam się w tym roku, to wiszące wianki nad świątecznym stołem. Wokół tej myśli skomponowałam resztę. Biały obrus potraktowałam jako bieżnik, pod nim lampki, które cudownie rozświetlają środek stołu. Naturalne gałązki świerku i bielone szyszki. Na papierowych, srebrno-szarych serwetkach motyw choinki, a z drewnianych liter ułożony napis MERRY CHRISTMAS. Gdyby miały pojawić się potrawy, serwowane byłyby na półmiskach, paterach i drewnianych deskach. U nas tradycyjnie biesiadujemy całą noc, więc kolejne dania wjeżdżają po kolei, zatem nie trzeba martwić się o miejsce na stole.

Biały obrus na drewnianym stole, zielone gałązki świerku, lampki i świeczka w geometrycznym czarnym świeczniku, to w zasadzie wszystkie elementy aranżacji. Skandynawski minimalizm zawsze się sprawdza 🙂

Wesołych Świąt!

Stay home ♥

 

 

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *