fbpx

Moja sypialnia przeszła już wiele różnych metamorfoz. Są one wynikiem testowania nowych rozwiązań i eksperymentowania na własnym gruncie różnych pomysłów, tak aby Wasze realizacje, które mi powierzacie były jeszcze lepsze.

Wykorzystałam tutaj plakaty i ramki marki Poster Store, gdzie znalazłam również inspirację do stworzenia swojej galerii w ciepłych, stonowanych kolorach ziemi, budzących skojarzenia z latem, wolnością, dziką naturą, radością życia. Jeśli szukacie pomysłu na własną aranżację, to koniecznie odwiedzajcie zakładkę Inspiracje. Co wtorek firma Poster Store prezentuje nową kolekcję plakatów pod zmieniającym się tematem w których każdy odnajdzie odpowiedni motyw stylistyczny dla siebie. A dodatkowo korzystając z kodu bezarchitekta30 otrzymasz aż 30% rabatu na plakaty z wyłączeniem kategorii Selection. Kod jest aktywny do 6 maja.

  • To co również ogromnie mnie cieszy to fakt, że papier używany do produkcji plakatów firmy Poster Store posiada certyfikaty: FSC – drewno pochodzi tylko z lasów certyfikowanych Nordic Swan Ecolabel – który przyczynia się do zrównoważonej konsumpcji i produkcji.

Jak osiągnąć zamierzony efekt inspirując się realizacją odnalezioną np. na stronie sklepu oferującego plakaty?

  1. Określ kolorystykę plakatów spójną z aranżacją wnętrza, która już w jakiś sposób definiuje styl Twojej przestrzeni do aranżacji.
  2. Szukaj punktów wspólnych pomiędzy plakatami, a Twoim wnętrzem. Wybrane przez Ciebie obrazy niosą duży ładunek energetyczny, który zamieszka w Twoim wnętrzu.
  3. Zmierz przestrzeń, którą przeznaczasz na galerię plakatów. Może okazać się, że wybrana przez Ciebie inspiracja jest za mała, albo za duża względem efektu jaki sobie postawiłaś.

Aranżacja ściany poprzez plakaty to najszybszy znany mi sposób na piękne i niedrogie zmiany we wnętrzu. Osiąga się dzięki nim również personalizację wnętrza poprzez indywidualne dopasowanie charakteru grafik do możliwości pomieszczenia, ale także stylu życia mieszkańców.

Obrazy do sypialni najczęściej znajdują swoje miejsce nad łóżkiem, dlatego ważne jest abyś wzięła pod uwagę również wysokość zagłówka. Piekielnie istotne jest także trzymanie się równych odległości pomiędzy plakatami, ale o tym nagrałam Wam specjalny materiał wideo, który będzie dostępny w pakiecie z e-bookiem, który właśnie poddawany jest ostatnim szlifom i korektom.

Stay home <3

You Might Also Like

2 komentarze

  • Pingback:SYPIALNIA: JAK STWORZYĆ PIĘKNĄ GALERIĘ PLAKATÓW – Cudowne Wnętrza

  • Katarzyna

    Aktualnie jestem na etapie dekorowania domku letniskowego. Wybudowaliśmy na jesien domek letniskowy nad jeziorem w celu wynajmowania domku dla turystów. Chcemy wykończyc go na tip top, tak aby móc z łatwością znaleźć chętnych na wynajecie 🙂

    Ludzie zwracają uwagę na standard domku, są obecnie o wiele bardziej wymagający niż w przeszłości. Tak więc warto jest na to zwrócić uwagę. Chcę ozdobić domek takimi plakatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *