fbpx

Wizualizacja wnętrz metodą Moodboard obrazuje rozwiązania stylistyczne, materiałowe, kolorystyczne i dobór oświetlenia oraz wszystkich dodatków dla wybranych wnętrz. To swego rodzaju stylistyczna mapa, która prowadzi poprzez magiczne zakamarki dekorowania wnętrza.

 

ODSŁONA trzecia – sypialnia w stylu boho

Dziś zajmujemy się dokładnie tym kadrem.

 

 

Jest to sypialnia Tatiany, którą zna już chyba cały internet. Łóżko z palet będę zawsze kojarzyć właśnie z ta piękną sypialnią.

Tatianę znajdziecie między innymi na Instagramie – tatiana_home_decor

 

Wyciągam na tablicę wszystkie wykorzystane tutaj produkty. Niektóre nie są już dostępne więc starałam się znaleźć idealne zamienniki, jak na przykład poduszki czy szary koc ?

 

 

 

Lniana pościel w paski jest produkcji samej Tatiany więc możecie zajrzeć również na jej blog – https://tatianahomedecor.pl/

 

 

 1. Lustro w drewnianej ramie – kinihome
 2. Poduszka boho – hm home
 3. Lniana pościel – tatiana_home_decor
 4. Plakat – blue bird design 
 5. Plakat – desenio
 6. Plakat – blue bird design
 7. Plakat – blue bird design
 8. Plakat Nature is art – blue bird design
 9. Plakat Balerina – blue bird design
 10. Kaktus – np. ikea, kwiaciranie, lokalni ogrodnicy
 11. Paleta – np. allegro, olx
 12. Koszyk – ikea
 13. Plaster brzozy – kuroliszka
 14. Sznur lampek – ciepłe światło np. allegro
 15. Szary koc z chwostami – pakamera

 

 

 

 

W obecnie trwającej kampanii promocyjnej z okazji premiery mojej książki w wydaniu elektronicznym „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach” otrzymujesz ode mnie niepowtarzalną możliwość skorzystania z moich usług w cenie 550 zł zamiast 1100 zł na aranżację jednego pomieszczenia do 20 m2. Na podstawie rozmowy, zdjęć Twojego wnętrza i maksymalnie 5 wybranych przez Ciebie zdjęć z inspiracją,  dowiaduję się o Tobie na tyle dużo, że jestem w stanie zbudować wizję wystroju i przedstawić Ci ją w formie graficznej. Bazuję na rzeczywistych, dostępnych w sklepach produktach, które znam, lubię i polecam. Ujmuję je na planszach graficznych w postaci bezpośrednich linków do sklepów, co ułatwia Ci ich poszukiwanie i ostateczny zakup. To jednocześnie podstawa do rozmowy z Tobą odnośnie ewentualnych udoskonaleń i spójności mojej koncepcji z Twoimi marzeniami. Taka metoda wizualizacji w zupełności wystarczy Ci do wyobrażenia sobie swojego wnętrza i podjęcia finalnych decyzji odnośnie stylistyki i poszczególnych elementów wyposażenia.

 

W rozdziale mojego e-booka „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach” w którym piszę o genezie problemu dekorowania wnętrz, odnoszę się do zjawiska, jakim jest nasza potrzeba obcowania z pięknem na co dzień. Czyli, kiedy oglądamy ładne kadry w internecie, czy w czasopismach, ta potrzeba jest zaspokajana. Ale co wtedy, kiedy inspirację chcesz przekuć w działanie?

O tym przeczytasz i dostaniesz wskazówki krok po korku, właśnie w moim e-booku.

 

Sklep internetowy cena promocyjna 19,90 zł zamiast 34,99 zł – ebook 

Oferta specjalna tylko do 15 maja 2020 – ebook + bonusy 

 

 

Stay home ♥

You Might Also Like

Kolor we wnętrzu. Korytarz

Jak wybrać kolor? Metamorfoza korytarza. Bardzo często stając w obliczu działań związanych z chęcią nadania nowego charakteru naszym wnętrzom, nasze oczy kierują się w stronę kolorów. Kolor to...

Continue Reading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *