fbpx

Wiosna zapukała do drzwi i większość z nas pragnie jakiejś szybkiej odmiany we wnętrzu. Chcemy mieć na co dzień więcej energii i ładować baterie po zimie i deficytach słońca, obecnych w naszym obszarze klimatycznym. Za sprawą kilku dodatków w zdecydowanym kolorze, można błyskawicznie odmienić kącik przeznaczony w domu na relaks, przyjmowanie gości i spędzanie czasu wolnego.

Ale ale! Żeby odczuć pozytywny efekt takiej błyskawicznej metamorfozy należy najpierw zadbać o bazę. W mojej realizacji bazuję na białym tle białych ścian, szarej kanapie, drewnianym stoliku kawowym i wełnianym dywanie. Dodatkowo galeria plakatów stanowi silne i atrakcyjne tło do małych, ale widocznych zmian w aranżacji. Dało to punkt wyjścia do stylizacji z wykorzystaniem pufa Fica z sieci sklepów Homla. Wybrałam energetyczny odcień żółtego koloru w połączeniu ze złotą podstawą. Puf charakteryzuje się nowoczesnym designem. Wykorzystany welur w połączeniu ze złotą podstawą idealnie wpisze się w każde eleganckie wnętrze. Ale tak jak w przypadku mojego salonu, gdzie dominuje drewno, biel, szarość i naturalne kolory ziemi, można z sukcesem wprowadzić go do aranżacji. Zobaczcie jakimi dodatkami 🙂

Aby domknąć klamrę kolorystyczną wybrałam jeszcze żółtą poduszę. Letniej finezji i lekkości dodają jeszcze poduszki w stylu boho, koc w piaskowym kolorze oraz lampion. Postawiłam także na małe, sztuczne roślinki, które są nie do odróżnienia z ich „żywymi” odpowiednikami. Ponieważ podstawa wybranego przeze mnie pufa jest złota, zadbałam także o powielenie tego akcentu w postaci doniczki kwiatka, czy złotej podstawy w zielonym, szklanym naczyniu na pierwszym zdjęciu.

A Wy jesteście już gotowi na wiosnę?

Na moim blogu na pewno znajdziecie teraz dużo więcej inspiracji bo mam zamiar publikować więcej i częściej <3

Produkty wykorzystane w stylizacji są dostępne w stacjonarnych salonach sieci Homla oraz na https://homla.com.pl/.

Stay home ♥

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *