fbpx

Wizualizacja wnętrz metodą Moodboard obrazuje rozwiązania stylistyczne, materiałowe, kolorystyczne i dobór oświetlenia oraz wszystkich dodatków dla wybranych wnętrz. To swego rodzaju stylistyczna mapa, która prowadzi poprzez magiczne zakamarki dekorowania wnętrza.

ODSŁONA PIERWSZA – POKÓJ DZIECKA

Dziś zajmujemy się dokładnie tym kadrem.

Wyciągam na tablicę wszystkie wykorzystane tutaj produkty. Niektóre nie są już dostępne więc starałam się znaleźć idealne zamienniki.Stara szafa została kupiona na aukcji, ale również starałam się znaleźć coś w podobnym stylu 😉

 

 

 

 1. Tapeta – blue bird design
 2. Szafa – wood szczęścia
 3. Pudełka – ikea
 4. Naklejki – dekornik
 5. Plakat 50 x 70 – posterstore
 6. Girlanda – maileg from nord
 7. Regał – jysk
 8. Drewniana lampka – roomgaga
 9. Drewniana tęcza – grimms
 10. Koszyk z pomponami – hm home
 11. Komoda – malm ikea
 12. Skórzane  uchwyty – regalka
 13. Okrągły dywan – benuta dywany
 14. Poduszka księżyc – fun with mum
 15. Poduszka gwiazdka – fun with mum
 16. Klocki – tralala studio
 17. Pościel dziecięca z lnu – bebelin

 

Pokój dziecka jest wyjątkowy pod kątem jego dekorowania, bo główną rolę grają tutaj również zabawki i wszystkie gadżety z których korzysta i bawi się mały człowiek.

 1. Drewniany miś koala – happy go ducky
 2. Drewniany samolot – kikoandgg
 3. Drewniany pinokio – happy go ducky
 4. Drewniane zwierzątka balansujące – lislis toys
 5. Drewniane kolcki – tralala studio
 6. Książka – siedem łóżek malutkiej popielicy
 7. Królik pluszowy – lalka od serca

 

Ta swego rodzaju stylistyczna mapa powstaje także w moich współpracach indywidualnych w wyniku badania Twoich potrzeb, sytuacji życiowej i preferencji.

Zobacz, jak wiernie oddana jest tablica i faktyczna realizacja w przestrzeni.

Na podstawie rozmowy, zdjęć Twojego wnętrza i maksymalnie 5 wybranych przez Ciebie zdjęć z inspiracją,  dowiaduję się o Tobie na tyle dużo, że jestem w stanie zbudować wizję wystroju i przedstawić Ci ją w formie graficznej. Bazuję na rzeczywistych, dostępnych w sklepach produktach, które znam, lubię i polecam. Ujmuję je na planszach graficznych w postaci bezpośrednich linków do sklepów, co ułatwia Ci ich poszukiwanie i ostateczny zakup. To jednocześnie podstawa do rozmowy z Tobą odnośnie ewentualnych udoskonaleń i spójności mojej koncepcji z Twoimi marzeniami. Taka metoda wizualizacji w zupełności wystarczy Ci do wyobrażenia sobie swojego wnętrza i podjęcia finalnych decyzji odnośnie stylistyki i poszczególnych elementów wyposażenia.

 

W rozdziale mojego e-booka „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach” w którym piszę o genezie problemu dekorowania wnętrz, odnoszę się do zjawiska, jakim jest nasza potrzeba obcowania z pięknem na co dzień. Czyli, kiedy oglądamy ładne kadry w internecie, czy w czasopismach, ta potrzeba jest zaspokajana. Ale co wtedy, kiedy inspirację chcesz przekuć w działanie?

O tym przeczytasz i dostaniesz wskazówki krok po korku, właśnie w moim e-booku, którego premiera już 30 kwietnia o godz. 20.00 na moim Instagramie, gdzie opowiem o wszystkich bonusach i niesamowitej ofercie jaką dla Ciebie przygotowałam. 

https://www.instagram.com/bezarchitekta.pl/

 

Stay home ♥

You Might Also Like

Kolor we wnętrzu. Korytarz

Jak wybrać kolor? Metamorfoza korytarza. Bardzo często stając w obliczu działań związanych z chęcią nadania nowego charakteru naszym wnętrzom, nasze oczy kierują się w stronę kolorów. Kolor to...

Continue Reading