fbpx

MÓJ WŁASNY UNIKALNY STYL. To praktyczny warsztat na którym odkryjesz swój styl i zaaranżujesz przestrzeń, która odzwierciedla Twoją osobowość.

IMG_5950

Jeżeli jesteś (bez) architektką swojego wnętrza. To TY odpowiadasz za jego wygląd, a także atmosferę. Pragniesz odkryć sposoby na stylową harmonię i skorzystać z mojego doświadczenia i widzenia przestrzeni przez pryzmat łączenia wiedzy psychologicznej, dekoratorskiej i projektowej – to czekam właśnie na Ciebie.

Moda przemija, Styl pozostaje. Coco Chanel

Jeśli chcesz:

 • TEORII,
 • HISTORII,
 • AKADEMICKIEJ WIEDZY,

To ten warsztat NIE jest dla Ciebie.

 

Jeśli natomiast chcesz:

 • Rozpoznać co jest Twoim WNĘTRZARSKIM „WOW”
 • Odkryć, który styl we wnętrzach najbardziej Cię pociąga i dlaczego?
 • Robić wnętrzarskie zakupy zgodnie ze stylem, który oddaje Twoją osobowość
 • Zrozumieć, czemu wciąż brakuje Twojej wisienki na torcie w Twoim wnętrzu
 • Naprawić wnętrzarskie błędy stylistyczne, które już się wydarzyły i nie wydać na to fortuny
 • Odzyskać pewność siebie i dokonywać właściwych decyzji kupując chociażby kolejny wazon czy poduszkę nie wspominając o kanapie czy komodzie
 • Nauczyć się podążać za swoim stylem a nie tym co aktualnie modne
 • Rozbudzać swoją wnętrzarską intuicję
 • Otworzyć swój dom na wiosenny powiew stylistycznej świeżości w TWOIM rytmie

to ZAPRASZAM CIĘ na warsztat MÓJ WŁASNY UNIKALNY STYL. Na którym odkryjesz swój styl i zaaranżujesz przestrzeń, która odzwierciedla Twoją osobowość.

Czy w Twoim marcowym domu może pojawić się odrobinę unikalnych inspiracji z konkretnych produktów i zestawień? Inspiracji, które dodatkowo popłyną nie z aktualnie panującej mody, ale z odkrycia jaki jest TWÓJ styl? Odkrycia, które daje solidne podstawy do stworzenia przestrzeni, która zachwyci przede wszystkim Ciebie. A dodatkowo może się to wydarzyć bez potrzeby wydawania na to fortuny. Czy zdarzyło Ci się kupić coś, co było naprawdę bardzo ładne, a po powrocie do domu lub kiedy kurier dostarczył paczkę zamiast zachwytu pojawiło się rozczarowanie? Zacznij opowiadać historię swojego domu z przyszłości, a nie tym, co zaprogramowane masz z przeszłości. Przestrzeń pamięta stare wzorce i układy, ale Ty możesz nadać jej nowy kształt poprzez transfer nowej wiedzy i innych jakości.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS WARSZTATU I MIESIĘCZNEJ PRACY W GRUPIE Z MOIM WSPARCIEM?

 • Jak stworzyć WNĘTRZE w zgodzie ze sobą
 • Jak rozpoznawać style, aby kupować to czego naprawdę pragniesz
 • Co odróżnia style między sobą i tym samym dowiesz się jak skrócić czas na wnętrzarskie dylematy
 • Jak patrzeć na inspiracje abyś mogła inspirować się skutecznie
 • Jakie pytania zadawać sobie przed kupieniem kolejnego wazonu, świeczki, poduszki
 • Jak przygotować się energetycznie do wnętrzarskich wyborów
 • Jak łączyć różne style z konkretnymi produktami bazując na poszerzaniu swojej świadomości w tym zakresie, zgłębianiu wiedzy, ale też bazując na intuicji, zaufaniu, przepływie
 • Z jakich narzędzi korzystać, kiedy decydujesz się na kolor
 • Jakich kolorów unikać, aby nie było kiczowato i chaotycznie 
 • Jak z tego co modne wybrać to co stylowe i „takie Twoje”
 • Od czego zacząć naprawianie stylowych błędów, które już popełniłaś 
 • Jak zaplanować metamorfozę opartą o STYL

Podczas warsztatu przeprowadzę Cię przez wizualizację, w której połączysz się z przestrzenią, aby z większą radością i płynnością tworzyć wnętrze i rozwijać swój STYL w zgodzie z tym czego pragnie Twoje serce i przywoływać wizję sukcesu Twojego wymarzonego wnętrza, tak aby stała się ona rzeczywistością.

Efekty, które pojawiają się w trakcie i po warsztacie:

Zrobisz moodboard – wybierzesz zdjęcia, kolory, tekstury, które Cię inspirują i zainspirują Twój styl. Połączysz elementy, które pasują do Ciebie i do Twojego stylu życia.

Znajdziesz swoje ulubione sklepy z dekoracjami i meblami – zobaczysz, jakie marki i sklepy odpowiadają Twojemu stylowi i zaczniesz szukać inspiracji w ich kolekcjach.

Dopasujesz kolorystykę do swojego stylu – wybierzesz kolory, które podkreślają Twoje preferencje i charakter. Znajdziesz swoje ulubione odcienie i zaczniesz eksperymentować z nimi.

Spersonalizujesz swoje wnętrza – dodając do swojego mieszkania elementy, które Cię wyróżniają. Zrobisz to za pomocą obrazów, dywanów, poduszek, dekoracji.

Poszukasz inspiracji w sztuce i kulturze – zobaczysz, jakie kolory i wzory pojawiają się w sztuce, filmach, literaturze i sprawdzisz co Cię w nich pociąga.

Odkryjesz swój ulubiony styl mebli – poszukasz mebli, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia i gustu. 

Twój dom/Twoje mieszkanie zacznie stawać się odzwierciedleniem Twojej osobowości i stylu życia.

Anna Pietraszek-Sawicka

« Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów»Książek wnętrzarskich, kursów i programów do aranżowania wnętrz jest cała masa. To nie ograniczony dostęp do wiedzy jest wyzwaniem, tylko szczera analiza naszej relacji z przestrzenią, z otoczeniem, w którym żyjemy.

Anna Pietraszek-Sawicka, Mieszkaj i żyj kolorowo, str. 72

Kim jestem?

Nazywam się Ania Pietraszek-Sawicka i od 5 lat zajmuję się profesjonalnym dekorowaniem wnętrz. Jestem dyplomowaną teatrolożką i promotorką sztuki. Studiowałam w Łodzi i na Universita degli Studi di Milano. Skończyłam studia podyplomowe z zakresu projektowania wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. 

Jestem autorką ebooka „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach”, książki „Mieszkaj i żyj kolorowo”, „Kart pisanych językiem miłości” oraz ebooka „Język miłości w codzienności”. Współprowadzę program o wnętrzach Onet Styl Życia #design. W każdą środę na moim Instagramie @bezarchitekta.pl autorski cykl „Czułe DOMknięcie”. Prowadzę Akademię Bezarchitekta, edycję łódzką i edycję bieszczadzką. Przed nami również edycja włoska.

Jestem ekspertką od czułych wnętrz i z miłości do wnętrz i ludzi pomagam innym nawiązywać, poszerzać i pogłębiać ich relacje ze swoim otoczeniem. Dom to nasze szersze ciało i skrywa tak wiele tajemnic, a jednocześnie tak wiele odpowiedzi 

Materiały, które współtworzę i w których dzielę się swoją wiedzą

Zobacz opinie o współpracy ze mną

CUDowny czas rozwoju – sztuki dekorowania, biznesu a także ciała i duszy. Spędzony w atmosferze akceptacji, otwartości i wyrozumiałości – z uważnością, bez ocenienia. W otoczeniu pięknych, bieszczadzkich cudów natury – w klimatycznej Sękatej Chacie.

Wszystko dzięki dwóm fantastycznym kobietom, które przez 5 dni dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wszystkim kim są ❤

To nie są zwykłe warsztaty. Tam dzieje się magia 🙏

Atmosfera, którą tworzy w tej przestrzeni Ania, sposób w jaki mówi, słucha, jej radość dzielenia się wiedzą, inspirującymi historiami, zaproszenie do jej prawdziwego życia, miłość do każdej istoty, cudowne osoby, które przyciąga – za to wszystko i wiele więcej jestem bardzo wdzięczna. Udział w obu edycjach był moim najlepszym wyborem – inwestycją w mój rozwój, a efekty widzę każdego dnia.

Dopiero dziś miałam chwilę, żeby pobyć z myślami o Akademii. Tak wiele zmieniło się od pierwszej edycji.

Te z nas, które były na Akademii Ani bezarchitekta.pl w Łodzi lub w Bieszczadach wiedzą, że trudno opisać słowami to doświadczenie.

Warto jednak spróbować, żeby dać szansę innym wspaniałym Kobietom rozwijać się, rozkwitać, poznawać siebie, usłyszeć i zobaczyć więcej, zacząć zarabiać na tym co lubią robić, a także po prostu być. Być ze sobą, z innymi – nie obok. Słuchać i czuć, a nie słyszeć. Jeśli napiszę, że to jest transformujące doświadczenie, to są to za małe słowa.

Inwestycja w warsztat

MÓJ WŁASNY UNIKALNY STYL

Cena 444 zł (brutto), w promocji 333 zł do 16.03 obejmuje:

 • 2 spotkania na żywo online (zoom, spotkania są nagrywane, obecność live nie jest konieczna)
  • 1 spotkanie 23 marca godz. 20.00
  • 2 spotkanie 30 marca godz. 20.00
 • Wizualizacja 
 • Aktywna grupa warsztatowa na Facebooku pracująca z moim wsparciem przez miesiąc. To tutaj będziemy się aktywizować do działania, inspirować. 
 • Moje wsparcie na grupie. Moje spojrzenie na Wasze wnętrza z możliwością zadawania przez Was pytań. 

Cena zawiera 23% VAT.

Najczęściej pojawiające się pytania

 • Czy otrzymam dokument sprzedaży?

Tak, wystawiamy FV VAT.