fbpx

To jest pewne – wczasowicze traktują miejsce noclegowe jak kompleksową strefę do relaksu.

Nazywam się Ania Pietraszek-Sawicka.

Jestem dekoratorką wnętrz z miłości do pięknych, spójnych i harmonijnych przestrzeni. Jestem autorką kanałów bezarchiekta.pl, gdzie każdego dnia skupiam tysiące osób zainteresowanych metamorfozą swojej przestrzeni do życia. Pomogłam już kilkudziesięciu osobom i firmom w podjęciu odpowiednich decyzji związanych z aranżacją ich wnętrz, tak żeby żyło im się piękniej i lepiej. Zobacz moje kanały.

Instagram

Facebook

Blog

Trafiłaś/eś na tę stroną, ponieważ zadajesz sobie pytania, dlaczego niektóre apartamenty i domki wypoczynkowe cieszą się tak ogromną popularnością a ich rozpoznawalność jest zdumiewająca, mimo że nie są to duże hotele ani ekskluzywne kompleksy SPA? Czasami nawet ich lokalizacja wydaje się mało atrakcyjna, a mimo to przyciągają spragnionych wypoczynku wczasowiczów. Zastanawiałaś/eś się dlaczego tak jest?

Prowadzisz biznes już wiele lat. Być może jest to rodzinna posiadłość w turystycznej okolicy, a może dopiero zaczynasz i również pragniesz, aby Twoi goście poczuli i docenili magię miejsca, które dla nich tworzysz. Czy kiedykolwiek miałaś/eś któreś z tych wyzwań?

 • Codzienna walka o nowego klienta?
 • Nieustanne doskonalenie oferty w oparciu o rosnącą konkurencję na rynku?
 • Brak powracających klientów?
 • Brak rekomendacji klientów w mediach społecznościowych?

Doskonale Cię rozumiem i wiem z czym się borykasz.

Ja, jako dekorator wnętrz szczególnie mocno zwracam uwagę na wystrój i aranżację przestrzeni do której wybieram się na krótki, a w szczególności długi urlop. Kilka tygodni temu zadałam sobie pytanie, co skłoniło mnie do powrotu do miejsca, w którym byłam zupełnie niedawno? Dlaczego pojechaliśmy tam po raz drugi, choć odkąd pamiętam zarzekałam się, że wolę wybierać zawsze nowe kierunki? Odpowiedź jest bardzo prosta – było tam wszystko to, czego potrzebowaliśmy, aby miło spędzić czas, nie ruszając się zbyt daleko i zbyt często z miejsca, które było nie tylko naszym noclegiem, ale kompleksową przestrzenią do wypoczynku.

DSC_2844

Bazując na własnych oczekiwaniach i odpowiedziach mojej społeczności na kanale bezarchitekta.pl na Instagramie i Facebooku na przeprowadzoną ankietę „Wnętrza miejsc do wypoczynku” mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że osoby wybierające się na urlop szukają zarówno miejsca, w którym będą spać pomiędzy kolejnymi atrakcjami, jakie oferuje okolica, jednak przede wszystkim miejsce noclegowe traktują jako kompleksową strefę do relaksu.

Tak, miejsce noclegowe stanowi dla wczasowiczów kompleksową strefę do relaksu. Oczekują, że miło spędzą tam czas czytając książkę w wygodnym fotelu bądź hamaku. Chcą słyszeć radosne wrzaski dzieci i widzieć całą rodzinę przy wspólnym stole jedzącą śniadanie i planującą kolejne wycieczki. Pragną wypoczywać w przytulnym, pięknym i harmonijnym wnętrzu, gdzie miło będzie napić się filiżanki kawy bądź wieczorem usiąść z lampką wina.

A jeśli ten miły pobyt można dodatkowo uwiecznić na pięknych zdjęciach i podzielić się nimi w social mediach to jest to najwspanialszą nagrodą za pracę i serce, które wkładasz w tworzenie tej otwartej na ludzi przestrzeni. Trzeba pamiętać, że w dobie social mediów obraz obecny jest wszędzie, a wczasowicze lubią pokazywać w Internecie, jak spędzają swój czas wolny.

Czy wiesz zatem, ilu tracisz klientów przez to, że wystrój wnętrza Twoich apartamentów jest mało atrakcyjny dla potencjalnych gości, aby skorzystali z Twojej oferty?

Głęboko wierzę, że przestrzeń w której przebywamy albo nas inspiruje do działania, albo blokuje, dlatego zajmuję się dekorowaniem wnętrz, jednak tak naprawdę spełnianiem marzeń ♥ Dekorowanie wnętrz to coś więcej niż tylko dobieranie odpowiednich dodatków, to zaglądanie w głąb duszy i poszukiwanie piękna w sobie i dla siebie.

Before

After

Before

After

Na swojej prywatnej i zawodowej ścieżce nieustannie spotykam się z potrzebą otulenia przestrzeni do życia, do jej upiększania poprzez odpowiednio dobrane dodatki, dekoracje, tekstylia, oświetlenie, meble.

Czy wystrój wnętrza ma wpływ na nasze samopoczucie? Zdecydowanie tak. Jeśli szukamy piękna i harmonii w naszych domach to tym bardziej nasze upodobania co do wnętrz, stanowią czynnik decydujący, o podjęciu decyzji o rezerwacji miejsca na urlop.

Co możemy razem osiągnąć i jak to wpłynie na Twój biznes? Zadbam o to, że po przeprowadzonej metamorfozie Twoje apartamenty są spójne, zgodnie z wypracowaną wizją i charakterem miejsca. Twoi goście otaczają się pięknym i harmonijnym wnętrzem, a to oznacza wzrost zainteresowania Twoją ofertą i automatyczny wzrost zysków.

Moja praca to moja pasja. Pasja do rzeczy pięknych i prostych. Moją misją jest podejmować takie działania, aby inni ludzie mogli żyć i mieszkać pięknie każdego dnia, również podczas wymarzonego urlopu, którego celem jest przecież ładowanie baterii na kolejne miesiące ? Zbudowałam ponad 30 tysięczną społeczność, którą każdego dnia zarażam pasją do pięknych, spójnych, ciepłych wnętrz w których dominuje harmonia, przytulność i naturalność poprzez połączenie drewna, bieli i kolorów ziemi. Na moich kanałach social media pokazuję mój styl i to czego możesz się spodziewać po współpracy ze mną. Jeśli widzisz tu cząstkę siebie i swoje niezrealizowane marzenia to wspólnie sięgniemy po nie dla Ciebie. Jestem przekonana, że razem stworzymy wyjątkową i piękną przestrzeń.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Zanim zostałam dekoratorką wnętrz pracowałam na bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku usług digitalowych i badawczych dla branży farmaceutycznej. To tam nauczyłam się słuchać i szukać rozwiązań dedykowanych, personalizowanych. Pracowałam z klientem biznesowym różnego szczebla i dzięki temu doskonaliłam umiejętność zadawania pytań, słuchania i dopiero proponowania rozwiązań. Stąd tyle ciepłych słów dostaję od moich Klientów, którzy doceniają moją rolę w procesie metamorfozy ich przestrzeni.

W swoich działaniach wnętrzarskich również współpracowałam z dużymi i mniejszymi brandami takimi jak: IKEA, Homla, Daniel Wellington, Homebook, Desenio, Wydawnictwo Otwarte, Hello Body, Barlinek, Stokke i wiele innych. Pokazując proste, funkcjonalne i piękne rozwiązania do wnętrz, które niosą za sobą ład, harmonię, komfort i miłość każdego dnia, inspiruję innych do zmian w ich życiu i otoczeniu.

Nie znam Pani osobiście, ale jak usłyszałam Panią pierwszy raz przez telefon to wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i że dobrze trafiłam 🙂
Anna Pelc
Jesteś wspaniałą inspiracją (nie tylko wnętrzarską ?), jeśli mogę tak to wyrazić. Wspaniale pokazujesz jak iść przez życie, żeby żyć pięknie dla siebie i swoich bliskich. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogły się spotkać i jeszcze coś razem zdziałać.
Magdalena Matych
Kocham Twój gust, estetykę i wyczucie stylu ♥
Marta Urbaniak
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy 🙂 Podoba nam się wpis na blogu, zdjęcie na Instagramie i stories, które Pani umieściła. Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście.
Katarzyna Łopian DMG Group

Before

After

Jestem pewna, że od dawna marzyłaś/eś o takiej metamorfozie, bo wkładasz całe serce w swoja pracę, w biznes, który być może stanowi rodzinną tradycję, jednak obawiałaś/eś się, że zmarnujesz pieniądze, bo nie wiedziałaś/eś od czego zacząć. Nie musisz znać się na wszystkim – mówię to zupełnie szczerze. Pozwól, że pomogę stworzyć Ci przytulną przestrzeń dla Ciebie i Twoich gości. Wnętrza to moja pasja i żyję nią każdego dnia. Spędzam całe długie godziny na poszukiwaniach rzeczy ładnych i funkcjonalnych. Jeżdżę na konferencje, szkolę się, czytam, oglądam programy wnętrzarskie, podnoszę swoje kompetencje na Akademii Sztuk Pięknych.

Tak jak nie musisz znać się na tworzeniu aplikacji mobilnych aby z nich korzystać, tak dekorowanie wnętrz możesz również powierzyć profesjonaliście.

Chcę, abyś cieszył/a się wnętrzem, które inspiruje Cię do pracy i daje energię każdego dnia, dlatego tylko teraz

do 20 marca do godziny 23:59 możesz skorzystać z oferty jaką dla Ciebie przygotowałam.

W tym roku jest to jedyna możliwość podjęcia ze mną takiej współpracy na tak korzystnych warunkach.

Wybierz i zainwestuj w jeden z pakietów, który odpowiada na Twoje potrzeby. Pozwól sobie na rozpoczęcie nowego sezonu z nową energią. Już dziś wykonaj pierwszy krok, aby być gotowym na lato 2020!

Pakiet 1
1150zł netto 1650zł
 • 1 konsultacja telefoniczna
 • aranżacja jednego pokoju z łazienką do 20m2 – * aranżacja obejmuje kolor ścian, układ mebli, dobór tekstyliów, oświetlenia, dodatków i dekoracji; materiał opracowany w formie wizualnej prezentacji; materiał zawiera bezpośrednie linki do produktów/adresy sklepów
 • współpraca online
 • dokumentacja zdjęciowa po stronie Klienta
 • zakup elementów do przeprowadzenia metamorfozy po stronie Klienta
Pakiet 2
3950zł netto 8900zł
 • 3 konsultacje telefoniczne (do wykorzystania w trakcie przeprowadzanej metamorfozy)
 • aranżacja do 5 pokojów z łazienką do 20m2 każdy – indywidualne podejście do każdego pomieszczenia * aranżacja obejmuje -> patrz Pakiet 1
 • współpraca online oraz f2f
 • jedna osobista wizyta na inwestycji w celu wykonania dokumentacji zdjęciowej, poznania właścicieli, otoczenia i specyfiki regionu
 • podczas wizyty 3h stylizacja jednego pomieszczenia, gdzie pracujemy z elementami, które znajdują się już we wnętrzu plus przygotowane przeze mnie i zabrane ze sobą aranżacje. Efektem takiego spotkania jest znalezienie nowego pomysłu na wnętrze, otulenie go dodatkami podczas wspólnej pracy nad aranżacją pomieszczenia. Dzięki temu uzyskujemy również element edukacyjny związany z dalszymi krokami, które są po stronie Klienta w codziennej pracy z danym wnętrzem. Zdradzam różne triki dekoracyjne.
 • zakup elementów do przeprowadzenia metamorfozy po stronie Klienta
Pakiet 3
10900zł netto 19500zł
 • 6 konsultacji telefonicznych (do wykorzystania przez 1 rok)
 • aranżacja do 6 pokojów z łazienką do 20m2 każdy – indywidualne podejście do każdego pomieszczenia * aranżacja obejmuje -> patrz Pakiet 1
 • aranżacja przestrzeni wspólnych typu kuchnia, salon, korytarz, drzwi wejściowe, inne strefy relaksu jak balkon, ogród
 • współpraca online oraz f2f
 • osobista wizyta na inwestycji w celu wykonania dokumentacji zdjęciowej, poznania właścicieli, otoczenia i specyfiki regionu wraz z 3h stylizacją jednego wnętrza aby pokazać kierunek zmian i możliwości
 • osobisty nadzór nad ostateczną stylizacją wnętrza po zakupie wszystkich elementów aranżacji przez Klienta realizowany poprzez mój osobisty dwudniowy pobyt na inwestycji, w tym wykonanie sesji zdjęciowej wraz z przekazaniem zdjęć do wykorzystania przez Klientów w swoich materiałach promocyjnych
 • promocja apartamentów na kanale bezarchitekta.pl – Instagram (2 zdjęcia + instastory z oznaczeniem lokalizacji), Facebook (1 post ze zdjęciami po metamorfozie z oznaczeniem lokalizacji), blog (wpis z metamorfozy)

Czytaj dalej, bo mam dla Ciebie jeszcze fantastyczne bonusy!

Dlaczego jest to świetna oferta i dlaczego powinnaś/powinieneś zdecydować się właśnie teraz?

Mogę zaproponować takie ceny, ponieważ sprzedaż poprzez prowadzoną teraz kampanię umożliwia mi sprawne i z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanowanie mojego kalendarza pracy. Mogę przez to obniżyć ceny moich usług na rzecz większej liczby zleceń, ale w bardziej skondensowanym czasie. Ma to sens?

To korzystnie przekłada się również na Twoją metamorfozę, ponieważ daję gwarancję, że z mojej strony otrzymasz wszystkie potrzebne materiały do końca czerwca.

Abym mogła dać taką gwarancję założyłam limity na możliwość zakupu poszczególnych pakietów, także spiesz się abyś to Ty była/był gotowa/y na lato 2020.

Skorzystaj z oferty już teraz!

Pakiet 1

1650 zł 1150 zł netto

Pakiet 2

8900 zł  3950 zł netto

Pakiet 3

19500 zł  10900 zł netto

Zaskocz swoich gości nowym, pięknym i harmonijnym wnętrzem, które na zawsze pozostanie w ich pamięci jako idealna strefa do relaksu.

Dodatkowo dla pierwszych dwóch osób, które zdecydują się na Pakiet nr 3 przygotowałam razem z moimi Partnerami fantastyczne bonusy.

 • Z firmą Poster Store mamy dla Was voucher do wykorzystania w sklepie Poster Store na kwotę 1000 zł każdy i 40% rabatu na dalsze zakupy umożliwiające wykonanie spektakularnej metamorfozy Waszych apartamentów.
 • Z firmą DMG Group właściciela marki tapetuj.pl przekażemy voucher na kwotę 1000 zł każdy do wykorzystania w sklepie tapetuj.pl, co fenomenalnie odmieni Wasze wnętrza, ponieważ wspólnie wybierzemy najlepsze wzory.

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję i pozwolić aby Twój biznes rósł. Tak Ania, jestem gotowa/y!

WAŻNE!

Rozumiem, że najszybszy wzrost z inwestycji uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co otrzymam w materiałach wizualnych i podczas konsultacji. Wiem, że ta oferta (w takim kształcie, za taką cenę i z takimi szałowymi bonusami) dostępna jest jeszcze tylko do 20 marca do godz. 23:59.

Czekanie nic nie da. Upływający czas mija bezpowrotnie, a z każdym kolejnym rokiem rynek zmienia się jeszcze dynamiczniej. Samo nic się nie zmieni. Najwięksi sportowcy świata mają swoich trenerów, dietetyków, masażystów, psychologów. Najwięksi biznesmeni i menedżerowie – również. Dlatego nie pozwól na to, że wszystko jest na Twojej głowie, bo naprawdę nie musisz znać się na wszystkim.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nadal sama zająć się wszystkim, przecież kupić kilka wazoników, obrazków i poduszek to nic trudnego, to przelicz proszę, ile już wydałaś na rzeczy, które nie zrobiły efektu wow, na którym Ci zależało. Przypomnij sobie, jak to wszystko wygląda na zdjęciach, katalogach i witrynach, a jak wyglądały Twoje próby przeniesienia ich do Twoich apartamentów, a być może także do wnętrz prywatnych? Dlatego skróć sobie drogę i OSZCZĘDŹ swój CZAS i PIENIĄDZE. Wiem, że możesz być trochę sceptyczna/y, że ktoś może zarzucić Ci, że dekorator wnętrz to fanaberia. Zaproś wtedy te osoby do pomocy i pozwól im się wykazać… ale czy naprawdę chcesz słuchać takich doradców? Czy masz na to czas i pieniądze? Bo każdy sezon to odpływające złotówki z Twojego konta.

Jesteś jeszcze tutaj ze mną? Z pewnością zgadzasz się, że oczekując innych rezultatów nie możesz wciąż robić wszystkiego tak samo – dlatego TERAZ podejmij najlepszą decyzję dla siebie i swojego biznesu! Czas na piękne zmiany ♥